Atleter tilknyttet Alpin Kraftcenter Danmark landshold og ungdomslandshold

Senior A Landshold:
Christoffer Faarup, Hobro Skiklub
Marcus Vorre, Hobro Skiklub
Casper Dyrbye, Skiklubben Hareskov
Ida Brøns, Skiklubben Hareskov
Nuunu Chemnitz Berthelsen, Ns-84

Juniorlandshold-FIS:
Anna Bangsgaard, Skiklubben Hareskov
Danika Mannelin, Skiklubben Hareskov
Christian Skov Jensen, Skiklubben Hareskov
Thor Oksholm, Holte Ski
Asta Barslund, Skiklubben Hareskov
Lucas Sidor, Skiklubben Hareskov
Carl Nors Mathiassen, Århus Skiklub
Joachim Willadsen, Holte Ski
Mark Staunsager, Skiklubben Hareskov
Laurits Klint Nielsen, Skiklubben Hareskov
Kasper Boldsen, Skiklubben Hareskov
Kristiane Roer Madsen, Skiklubben Hareskov (bosat i Norge og træner i NTG Geilo).
Venezia Nyholm, Skiklubben Hareskov (bosat i Norge og træner med Lillehammer Skiklub)
Anna Hillestad Christensen, Holte Ski (bosat i Norge og træner i)
Bastian Blaafalk, Skiklubben Hareskov (bosat i USA og træner i Killington Mountain Club)
Magnus Storm Methling, Århus Skiklub

U16 Ungdomslandhold:
Svend Nors Mathiassen, Århus Skiklub
Vitus Hanghøj, Skiklubben Hareskov
Alexander Boniolo Lund, Århus Skiklub
Mai Holgaard Nielsen, Århus Skiklub
Natalie Petersen, Skiklubben Hareskov
Carl Johan Bangsgaard, Skiklubben Hareskov
Alexander Jouglas Jensen, Skiklubben Hareskov
Anton Nors Madsen, Århus Skiklub
Samuel Rahbek Stecher, Århus Skiklub
Aksel Emborg Støvring, Skiklubben Hareskov
Christian Andersen, Skiklubben Hareskov
Christian Madsen Bordignon, Skiklubben Hareskov
Frederik af Sanderberg, Skiklubben Hareskov
Jeppe Steen Nielsen, Københavns Skiklub
Marie Klint Nielsen, Skiklubben Hareskov
Aksel Lund, Københavns Skiklub
Oscar Preisler, Holte Ski  (bosat i USA og træner i Killington Mountain Club)
Albert Preisler, Holte Ski  (bosat i USA og træner i Killington Mountain Club)
Arthur Månsson, Skiklubben Hareskov
Valdemar Stenild, Århus Skiklub
Sofie Storm Methling, Århus Skiklub
Jonas Tharin, Skiklubben Hareskov
Alnbert Green, Københavns Skiklub
Clara Grøndal Ubbesen, Århus Skiklub

Gæsteløbere:
Maia Søe Valde, Hobro Skiklub
Freja Mathilde Vorre, Hobro Skiklub
Clara Marie Vorre, Hobro Skiklub
Pia Søe Valde, Hobro Skiklub

Landstræner:
Jernej Koblar